Servis automatu na vodu

Servis automatu na vodu v záručnej dobe

Na výdajník vody poskytujeme 24 mes. záruku. Záruke nepodliehajú filtračné vložky , ktoré sa používaním opotrebúvajú a sú menené v pravidelných servisných intervaloch.

Automat na vodu servisujeme  každých 4 - 6 mesiacov, alebo podľa dohody s užívateľom zariadenia. Servisné intervaly sú veľmi závislé od spotreby vody a umiestnenia automatu na vodu . Častejšie intervaly doporučujeme pri väčšom počte pracovníkov na jeden automat na vodu a v prevádzkach , kde je väčšia prašnosť a možné znečistenie automatu na vodu.

Cena servisu na jeden automat na vodu je 67 € bez DPH. V tejto cene je doprava  a pracovný čas technika na jeden servis . Plus všetky vymenené filtračné vložky , sanitácia a očistenie automatu na vodu a tlaková skúška.

Cena servisu výdajníkov vody pri väčšom počte v jednej firme sa stanovuje dohodou.

Automaty na vodu servisujeme po celej SR . Servis zabezpečujú vyškolení technici Marlus Group s.r.o. Celkovo 10 technikov po celej SR. Servisné poruchy riešime najneskôr do 48 hod. od nahlásenia.

 

Prevzatý záručný aj pozáručný servis výdajníkov vody od iných dodávateľov

V prípade že máte výdajník vody bez barelov a hľadáte spoločnosť čo by prevádzkovala servis a údržbu . Radi Vám poskytneme naše služby a zašleme Vám cenovú kalkuláciu na Vašu konkrétnu požiadavku. Cena servisu je závislá od počtu a typu výdajníkov vody , ako aj od intervalov v akých sa budú  opakovať.

 

Servis výdajníkov vody:

mobil: 0905 644 330
tel: 037 / 77 69 911
e-mail: obchod@marlus.sk

Objednavka

Kontaktujte nás

Obchodné oddelenie:
Tel.: 0905 644 330
E-mail: filter@marlus.sk
Fax: 037/77 69 913
web: www.automatnavodu.sk

Životné prostredie a plastové fľaše

Životné prostredie

Podľa odhadov Svetového fondu na ochranu prírody je, že približne 2,7 milióna ton plastov sa každý rok používajú v priemysle balenej vody.

Vyskúšajte automat na vodu Aquator zadarmo!

Ionizátor vody   |   Drviče odpadu   |   Zmäkčovače vody   |   Automat na vodu   |   Úprava vody   |   Ozonátor   |   Sušiče rúk